Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Samorządowej Szkole Podstawowej w Międzylesiu dnia 01.09.2020 r.

Drodzy uczniowie i rodzice!

W związku z obostrzeniami sanitarnymi związanymi z koronawirusem nie organizujemy
w tym roku szkolnym ogólnego apelu dla wszystkich uczniów.

Uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami zapraszamy na godzinę 8:30 do sali gimnastycznej (wejście od strony boiska).

Pozostałych uczniów z klas II-VIII zapraszamy na godzinę 9:00 do swoich klas wraz
z wychowawcami, którzy przekażą wam wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021. Na uczniów klas IV wychowawcy będą czekać w drzwiach wejściowych.

Klasa IV a – mgr Mariusz Dublicki

Klasa IV b – mgr Grażyna Dereń-Dublicka

Zajęcia dla uczniów przewidziane są do godz. 11:35.

Prosimy o przybycie do szkoły z plecakiem, ponieważ 1 września dostaniecie podręczniki szkolne, z których będziecie korzystać w nowym roku szkolnym.

Uczniów klas I-III prosimy o przyniesienie podpisanych przyborów szkolnych.

Prosimy, aby wszyscy po wejściu do szkoły zdezynfekowali ręce i mieli maseczki na twarzy (maseczkę można ściągnąć dopiero w klasie).

Prosimy, aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły (za wyjątkiem rodziców uczniów klas pierwszych). Jeśli chcą, mogą poczekać na swoje dzieci przed budynkiem szkolnym, zachowując odpowiedni odstęp.

1 września nie będzie zajęć świetlicowych.

Od 2 września świetlica będzie dostępna dla dzieci dojeżdżających oraz miejscowych, których oboje rodziców pracują.

Nie obowiązuje strój galowy.

Przywozy / odwozy w dniu 01.09.2020 r.

Przywozy :

Ford

8.10 – kierunek Boboszów

8.30 - kierunek Gajnik, Michałowice, Goworów (szkoła, przedszkole)

8.50 – kierunek Jodłów (szkoła, przedszkole)

P. Poznański

8.40 – kierunek Roztoki przez Nagodzice (szkoła, przedszkole)

Odwozy:

Ford

11.50 – kierunek Goworów (przedszkole + szkoła)

12.15 – kierunek Szklarnia (szkoła)

12.30 – kierunek Jodłów (przedszkole + szkoła)

12.50 – szkoła – kierunek Roztoki - gdy zajdzie potrzeba

13.05 – kierunek Boboszów

P. Poznański

11.50 – kierunek Goworów (szkoła)

12.10 – kierunek Roztoki przez Nagodzice (przedszkole + szkoła)

Podczas transportu dzieci muszą mieć założone maseczki.