Laureaci konkursów szkolnych z projektu „Szkoła Pamięta”

W ramach realizacji projektu MEN „Szkoła Pamięta”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w następujących konkursach:

„Śladami przeszłości”, w którym uczniowie dowolną techniką malarską starali się pokazać miejsca, zabytki… zapomniane, opuszczone, niszczejące.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Dawid Wesse

II miejsce ex aequo Oliwier Łuków, Mateusz Worosz

III miejsce Martyna Stawarz

Wyróżnienie otrzymały:  Tola Polańska, Julia Marcinek, Oliwia Miluk

Konkurs „Ocalić od zapomnienia”, to ujęta w słowa niezwykła historia pradziadków, którzy przyjechali na Ziemie Odzyskane.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Dawid Witek

II miejsce Lena Smoleń

III miejsce Vanessa Zin

Tegoroczny konkurs historyczny „Odzyskanie Niepodległości” odbywał się pod hasłem 100. rocznica Bitwy Warszawskiej.

Laureatami zostali:

I miejsce Sandra Michalak

II miejsce Mateusz Worosz

III miejsce Zuzanna Płaskonka

Wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Mokrzyńska, Dawid Witek, Karolina Gałuszka, Kacper Włoszczyński.

Wszystkim biorącym udział w konkursach serdecznie gratulujemy, a termin i forma odbioru nagród będzie ogłoszona wkrótce.