MIĘDZYKLASOWY KONKURS CZYTELNICZY KL. IV i V „W krainie baśni polskich”

31 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej SSP w Międzylesiu odbył się Międzyklasowy Konkurs Czytelniczy kl. IV i V „W krainie baśni polskich”. W konkursie wzięło udział 8 uczniów z kl. 4 a, b i 5 a, b. Uczestnicy rozwiązywali 4 zadania zamknięte i odpowiadali ustnie na 3 wylosowane pytania z treści baśni polskich. Poziom wiedzy uczniów był bardzo wysoki, a różnice punktowe między najlepszymi niewielkie.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica kl. IV a Elena Bartkowska, drugie miejsce zajął uczeń kl. V a Wojciech Koczergo, a miejsce trzecie przypadło Danielowi Wierzbickiemu  z kl. IV b.W kategorii klas I miejsce zajęła kl. IV a, II miejsce kl. IV b,  miejsce III kl. V b, a miejsce czwarte kl. V a.