Dzień Nauki

W dniu 09.10.2020 zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Nauki. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy gościć  uczniów sąsiednich, zaprzyjaźnionych szkół. W organizację włączyli się członkowie Klubu Młodego Odkrywcy  oraz wielu nauczycieli naszej  szkoły.  Gościem naszej   imprezy była mgr Anna Piątek z Uniwersytetu Warszawskiego, która poprowadziła wykład oraz warsztaty  na temat „Co nas łączy i dzieli – chrześcijan i Żydów”

Jak zwykle nie zawiedli nas pracownicy Nadleśnictwa , członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej  oraz pracownicy  Izby Regionalnej  z Biblioteki Publicznej w Międzylesiu. Nasi nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia , gdzie  np. można było wykonać   odcisk swojej dłoni w gipsie, wykonać ciekawe eksperymenty w papierem w roli głównej,  czy dowiedzieć się więcej o historii międzyleskiego  wilka.    W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pracę, a Gminie Międzylesie za wsparcie finansowe.