„Piękno drzemiące w wulkanach”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego  Konkursu „Piękno drzemiące w wulkanach”. Inspiracją pracy miał być dowolnie wybrany obiekt, mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należało  zaprezentować np.: proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały, minerały itp.

Spośród 318 prac nadesłanych z całej Polski, trzy prace z naszej szkoły znalazły się w finale otrzymując wyróżnienia.

W kat. I wyróżnienie otrzymała  Wiktoria Holc z kl. 1 a

W kat. II wyróżnienie otrzymały Jagoda Daum i Dominkia Makarska  (już po raz trzeci) z kl. VII b.

Wszystkim biorącym  uczniom udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a wyróżnionym gratulujemy.