Dnia 09.06.2021 r. o godzinie 8.30 uczniowie klas I – III przystąpili do udziału w Olimpiadzie, w czasie której wspaniale się bawili, udowodnili, że potrafią być wytrwali, dopingować kolegów, rywalizować zgodnie z zasadami „fair play” o zdobycie jak najlepszych miejsc w następujących konkurencjach:
- rzut piłka lekarską
- bieg na 60 m
- rzut piłką do kosza
- rzut kółkiem ringo
Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali medale złote, srebrne i brązowe, a pozostali zawodnicy pamiątkowe medale uczestnika!
miejsce |
Rzuty do kosza |
|
dziewczęta |
chłopcy |
|
Klasy I |
||
I |
Anna Paul |
Hubert Marchewka |
II |
Gaja Czopko |
Wojciech Krutkiewicz |
III |
Julia Leszczyk |
Stanisław Łąk |
|
Klasy II |
|
I |
Maria Kulbaka |
Piotr Brzezicki |
II |
Weronika Cieplińska |
Krzysztof Kuś |
III |
Julia Urbaniak |
Karol Starzyński |
|
Klasy III |
|
I |
Zuzanna Nalborczyk |
Konstantinos Iliakopoulos |
II |
Zuzanna Neter |
Łukasz Rzeszutek |
III |
Małgorzata Bernasińska |
Jakub Matonia |
|
Bieg na 60 m |
|
|
Klasy I |
|
I |
Oliwia Radomska |
Antoni Dula |
II |
Alexia Iliakopoulou |
Radosław Bernasiński |
III |
Zuzanna Zarówny |
Maciej Pająk |
|
|
|
|
Klasy II |
|
I |
Klara Piątek |
Vadym Bondarczuk |
II |
Blanka Kyś |
Oleksandr Kulyk |
III |
Julia Malicka |
Mirosław Wróbel |
|
Klasy III |
|
I |
Natalia Szkudlarek |
Oskar Sobolewski |
II |
Zuzanna Nalborczyk |
Jakub Serafinowicz |
III |
Martyna Leszczyk |
Łukasz Tomaka |
|
Rzuty piłką lekarską |
|
|
Klasy I |
|
I |
Laura Żędzianowska |
Jan Sierechan |
II |
Wiktoria Holc |
Jan Fąfara |
III |
Nikola Szłapa |
Antoni Dula |
|
Klasy II |
|
I |
Julia Juchkiewicz |
Adrian Sawicki |
II |
Zuzanna Poznańska |
Wiktor Jaszewski |
III |
Martyna Mazur |
Konstanty Pęder |
|
Klasy III |
|
I |
Martyna Leszczyk |
Oskar Sobolewski |
II |
Zuzanna Neter |
Adam Mardaus |
III |
Emilia Koczergo |
Łukasz Rzeszutek |
|
Rzuty ringo |
|
|
Klasy I |
|
I |
Oliwia Radomska |
Maciej Pająk |
II |
Nikola Szłapa |
Stanisław Łąk |
III |
Laura Żędzianowska |
Artem Davydov |
|
Klasy II |
|
I |
Zuzanna Poznańska |
Igor Hryc |
II |
Alicja Koprowska |
Hubert Mizerski |
III |
Alicja Kosowska |
Karol Starzyński |
|
Klasy III |
|
I |
Natalia Szkudlarek |
Bartosz Zoszczak |
II |
Małgorzata Bernasińska |
Oskar Sobolewski |
III |
Nikola Maj |
Ryszard Opaliński |